הטיפים לייבוש עץ הסקה
אם אנו נחתוך את עצי הסקה באביב או בתחילת הקיץ, אזי העצים יתייבשו תוך 6-9 חודשים לפי מזג האוויר בישראל בשנים האחרונות, אם נחתוך אותם בסתיו או בחורף, העץ לא יהיה יבש עד שנה הבאה.
חשוב לציין כי ישנם סוגים מסוימים של עץ, כמו אלון, איירון ווד, אורן או חתכים גדולים יותר של עצים אשר יכולים לקחת לנו שנה או יותר להתייבש. 

עץ להסקה - השוואת מחירים נכונה

האם חיפשתם בגוגל "עץ להסקה מחיר" ונוכחתם לדעת שיש המון ספקים עם אתרים שמוכרים עץ הסקה. האם אתם שואלים את עצמכם כיצד יכול להיות שאתר אחד מוכר עץ הסקה במחיר של 200 ₪ לקוב, ולעומת זאת ישנם אתרים אשר מוכרים עץ הסקה במחיר של 1000 ₪ לקוב וישנם מחירים גבוהים יותר !? על כך ניתן את הדעת במאמר הנוכחי.האם חיפשתם בגוגל "עץ להסקה מחיר" ונוכחתם לדעת שיש המון ספקים עם אתרים שמוכרים עץ הסקה. האם אתם שואלים את עצמכם כיצד יכול להיות שאתר אחד מוכר עץ הסקה במחיר של 200 ₪ לקוב, ולעומת זאת ישנם אתרים אשר מוכרים עץ הסקה במחיר של 1000 ₪ לקוב וישנם מחירים גבוהים יותר !? על כך ניתן את הדעת במאמר הנוכחי. 

כאן תוכלו לדעת כמה עולה להתקין מדרגות עץ – המדריך השימושי שיעזור לכם בבית או בעסק, רוצים להתקין מדרגות עץ ? אם כן, תיווכחו לדעת כי כיום ישנן מספר רב של אפשרויות. ישנם סוגי עץ שונים…

אחד מפריטי הריהוט הבולטים ביותר בגינה או בבית, הוא השולחן.

על השולחן לרוב נניח משקאות, כיבוד ובאופן כללי – מדובר בפריט ריהוט באמצעותו ניתן לארח, ועל כן הוא בולט ומשמעותי ביותר בבית. מסיבה זו, על השולחן להיראות טוב ככל הניתן – נקי, יפה, מעוצב ומתכתב עם שאר עיצוב הבית והגינה. כאשר השולחן נראה מוזנח או בלוי, העניין עלול להשליך בקלות על שאר הבית. אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר לשפר מראה של כל שולחן, הינה באמצעות פלטות עץ לשולחן – לגינה או לבית.

לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

עבודות עץ הן למעשה עבודות המבוססות על חומר הגלם עץ – על כל סוגיו וגווניו השונים. בדרך כלל, כשמדברים על עבודות עץ, מדובר על בניית דקים, ספסלים, שערים, גגות ועוד. לפניכם כל מה שצריך לדעת על עבודות עץ.

מחסן עצים הינו מעין גן עדן לחובבי ה"עשה זאת בעצמך". מדובר, לרוב, במחסן המכיל בתוכו סוגים רבים של עצים, בגדלים, בעובי, בטקסטורות, בגוון ובצורות שונות, אותם ניתן לרכוש, ולאחר מכן – להרכיב מהם שלל פרטי ריהוט, נוי ועוד. לחילופין, ניתן גם לרכוש במחסן כזה חתיכות עץ שלמות או חתוכות על פי הזמנה, עבור שלל שימושים שונים.

לפניכם כל מה שצריך לדעת על מחסן עצים.

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלה שלנו.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il