כיום ישנו קושי רב למצוא אנשי מקצוע מיומנים בתחום הפלדה/ברזל, ואת זה כל האדריכל או מעצב יודעים.

ישנן נקודות ציון חשובות במסע אל עבר המוצר המוגמר כגון: כיפופים, רתכות ועוד.

ישנם 2 סוגי צביעות של מדרגות עץ – סוג ראשון הוא כאשר אנו רוכשים מדרכי עץ חדשים, וסוג שני הוא כאשר אנו מבצעים חידוש או תחזוקה.

כמו בכל מוצר, יש חוקי ברזל בסיסיים אותם צריך לבצע ולא להתפשר, מכיוון שאם כבר השקעתם בביתכם או בעסק שלכם, וממיטב כספכם, רצוי שתקבלו מוצר סופי באיכות מושלמת, לכן אנו פה לייעץ לכם לכל שאלה ללא עלות.   

קופסאות מדרגות/מדרגות מרחפות משתלבות בחלל פנים בצורה נפלאה ומתאימות לכל סוגי הפרויקטים. החל מפרויקטים תעשייתיים ועד לפרויקטים פרטיים.

אפשר ליהנות ויזואלית מ-4 הצדדים של המדרגות עץ, מכיוון שהן חשופות לכל.

כיצד נמדוד בצורה מדויקת את מידות המדרגות שלנו ?

בניתם בית ובחרתם את סוג חיפוי העץ, השלב הבא רגע לפני התקנת המדרגות, הוא מדידתם המדויקת, למעשה זהו השלב החשוב ביותר, מכיוון שכל טעות יכולה לעלות לנו ביוקר רב – אם הזמנו מדרגות גדולות,  אז שילמנו יותר ואפשר עוד לחתוך למידות הרצויות, אבל אם המדרכים קטנים מדי, אנחנו בבעיה חמורה יותר כי אי אפשר להתקין אותם, לכן רצוי לבצע את המידות בצורה מדויקת.

הטיפים לייבוש עץ הסקה
אם אנו נחתוך את עצי הסקה באביב או בתחילת הקיץ, אזי העצים יתייבשו תוך 6-9 חודשים לפי מזג האוויר בישראל בשנים האחרונות, אם נחתוך אותם בסתיו או בחורף, העץ לא יהיה יבש עד שנה הבאה.
חשוב לציין כי ישנם סוגים מסוימים של עץ, כמו אלון, איירון ווד, אורן או חתכים גדולים יותר של עצים אשר יכולים לקחת לנו שנה או יותר להתייבש. 

עץ להסקה - השוואת מחירים נכונה

האם חיפשתם בגוגל "עץ להסקה מחיר" ונוכחתם לדעת שיש המון ספקים עם אתרים שמוכרים עץ הסקה. האם אתם שואלים את עצמכם כיצד יכול להיות שאתר אחד מוכר עץ הסקה במחיר של 200 ₪ לקוב, ולעומת זאת ישנם אתרים אשר מוכרים עץ הסקה במחיר של 1000 ₪ לקוב וישנם מחירים גבוהים יותר !? על כך ניתן את הדעת במאמר הנוכחי.האם חיפשתם בגוגל "עץ להסקה מחיר" ונוכחתם לדעת שיש המון ספקים עם אתרים שמוכרים עץ הסקה. האם אתם שואלים את עצמכם כיצד יכול להיות שאתר אחד מוכר עץ הסקה במחיר של 200 ₪ לקוב, ולעומת זאת ישנם אתרים אשר מוכרים עץ הסקה במחיר של 1000 ₪ לקוב וישנם מחירים גבוהים יותר !? על כך ניתן את הדעת במאמר הנוכחי. 

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלות שלנו.

בנוסף, מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח, ומאמינים באיכות ושירות ללא פשרות.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.

מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il