ישנם 2 סוגי צביעות של מדרגות עץ – סוג ראשון הוא כאשר אנו רוכשים מדרכי עץ חדשים, וסוג שני הוא כאשר אנו מבצעים חידוש או תחזוקה.

כמו בכל מוצר, יש חוקי ברזל בסיסיים אותם צריך לבצע ולא להתפשר, מכיוון שאם כבר השקעתם בביתכם או בעסק שלכם, וממיטב כספכם, רצוי שתקבלו מוצר סופי באיכות מושלמת, לכן אנו פה לייעץ לכם לכל שאלה ללא עלות.   

5 טיפים לצביעת מדרגות עץ

  1. צביעת המדרכים מכל הכיוונים – המון אנשים נוטים "לחסוך" בצבע, וצובעים את חיפוי המדרגות צד אחד. מדובר בטעות קריטית וגדולה היות ושכבות הצבע נותנות הגנה לאורך זמן  מפני מים ולכלוך, והחלקים הנסתרים חשופים לפגעים רבים ולכן מומלץ לצבוע הכל.
  2. צביעת המדרגות לפני התקנה – גם אם אנחנו מתקינים על ברזל או מתכת, רצוי שנצבע לפני התקנת המדרכים.
  3. שכבות של צבע – יסוד ולכה הן 2 השכבות בהן נשתמש לצביעת חיפוי המדרגות. כמו כן, ישנם כמה סוגים של צבעים - לכה בסיס מים מומלצת, ואנחנו פה לכל שאלה או ייעוץ.
  4. יסוד אינו צבע !!! – אנו נתקלים בהרבה מקרים בהם משתמשים פעם או פעמיים בשכבת יסוד וזה לא מדויק! כמו שרכב צורך שמן ודלק, שניהם דומים ויזואלית ופיזית, אך שונים ומיועדים למטרות שונות.
  5. חשיבות השיוף לפני צביעהכל פלטה או מדרך מוכן, יכלול שיוף בנייר. מדובר בשיוף קל, אשר מטרתו הוא ניקוי המדרך לפני צביעתו וכך נוכל לצבוע בבטחה את מדרכי העץ שלנו.

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלות שלנו.

בנוסף, מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח, ומאמינים באיכות ושירות ללא פשרות.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.


מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il

בחזרה למעלה