יתרונותיו של בוצ'ר בלוק

בוצ'ר בלוק הוא מעין לוח עבה, לרוב עשוי מעץ מלא, המשמש כמעין קרש חיתוך גדול ועמיד במיוחד. לבוצ'ר בלוק מגוון יתרונות אשר הופכים אותו לאחד הפריטים היעילים והנחוצים ביותר בכל מטבח. להלן כמה דוגמאות

בוצ'ר בלוק – תחליף לשיש

בשל עוביו, בוצ'ר בלוק יכול לשמש כתחליף לשיש או למשטח עבודה, כאשר הוא מותקן במטבח על ידי אנשי מקצוע. פרט לעובדה שזה מאוד פרקטי, הבוצ'ר בלוק מקנה מראה ייחודי ויפה – שכן הוא עשוי מעץ. באופן זה, אנו מרוויחים "שתי ציפורים במכה אחת" – משטח עבודה עמיד ואיכותי, ועיצוב שמחמיא למטבח ומשלים אותו, בייחוד כאשר מדובר במטבחים המתבססים על עץ, עיצוב כפרי או עיצוב איטלקי קלאסי.

עמידות

לרוב, הבוצ'ר בלוק עשוי רצועות עץ אשר עברו תהליך מיוחד של הדבקה וחיבור בשיטת "שתי וערב". באופן זה, משטח העבודה שמתקבל בסופו של דבר הינו משטח עבודה חזק ויציב במיוחד – מה שהופך אותו לפרקטי ויעיל במיוחד בסביבת עבודה של סכינים וכלים חדים. במקרים בהם המשטח ניזוק מעט, תמיד ניתן לשייף אותו ולהקנות לו מראה חדש ומהוקצע יותר.

גמישות

בשל העובדה שהבוצ'ר בלוק עשוי עץ, הוא מאפשר מעין "גמישות" מסוימת, שלא קיימת במשטחי מתכת. הגמישות הזו מאפשרת למשטח "לבלום" חבטות, דבר המסייע בשמירה על כלי המטבח השונים – בייחוד אלה העשויים חומרים שבירים, כמו למשל זכוכית או חרסינה.

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלות שלנו.

בנוסף, מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח, ומאמינים באיכות ושירות ללא פשרות.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.


מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il

בחזרה למעלה