כיצד בוחרים ומתקינים מדרגות עץ לגינה

הגינה שלנו היא הפנים של הבית שלנו, כולם רואים אותה, עם יקרינו או מבקרינו נשב בנחת, אבל צריך לזכור כי מקום אשר יהיה חשוף באופן מלא או חלקי, עדיין יהיה תלוי בחסדיו של מזג האוויר, ועל כן צריך לחשוב טוב איך אנו משלבים כל חומר גלם.

יש לזכור כי בחירת מדרגות עץ לגינה צריכה להיעשות בצורה חכמה, מכיוון שמדרגות עץ מלא אלו יהיו מותקנות מחוץ לבית, ובאקלים יחסית קיצוני כמו שלנו (בעיקר חודשי הקיץ), לכן חשוב ורצוי לקחת בחשבון הרבה דברים שיעזרו לכם בהמשך הדרך.

טיפ ראשון

גודל המדרגה, אזי עובי, רוחב ואורך מדרגת העץ שלנו – ככל שהרוחב והאורך ארוכים יותר, כך עובי המדרגה תהיה עבה יותר, מה שיהווה עבורנו עמידות לאורך זמן.

אם ישנה הצללה מעל מדרגות העץ זה משמעותי במיוחד, ואם מדרגות עץ אלו מותקנות ליד בריכה, זוהי גם נקודה חשובה, ועל כן ישנם כמה סוגי לוחות נגד החלקה שעמידים במיוחד למים.

בסופו של דבר, כל מקום ואופן התקנתם בו מדרכי-חוץ אלו יותקנו, קובע מאוד את עתידם של מדרכים אלו.

טיפ שני

יש לקחת בחשבון את סוג העץ, ישנם כמה סוגים שמתאימים בטיחותית ולפי הוראות נכונות, לכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים או ללכת למחסן עצים מקצועי עם ידע וניסיון אשר יספק לכם פתרונות נכונים.

להתקנת מדרגות עץ לגינה יש לקחת בחישוב את הגובה הנכון (בין האדמה ללוחות העץ), יש לקחת מרווחים נכונים בין לוחות העץ, אם ישנה בריכה אנו ממליצים בחום על מדרגות עץ טיק בורמזי, סוג מדרגות אלו מומלצות מאוד ועמידות למים.

לוחות עץ אלו מסופקים בעובי 30 מ”מ, כאשר כל לוח ברוחב 10 מ”מ, חשוב להדגיש כי העץ כחומר גלם עובר ייבוש בתנור, והמלצת התקנה שלו מ15 ס"מ ומעלה מעל גובה הקרקע או כל מדרך אחר, כמו כן המרווחים בין לוח ללוח יהיו לפחות 6 מ"מ.

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלות שלנו.

בנוסף, מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח, ומאמינים באיכות ושירות ללא פשרות.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.

מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il