כיצד מתקינים מדרגות עץ בבית

מדרגות עץ הן אחד מאלמנטים העיצוביים המושקעים והיפים ביותר לבית או לעסק, אך עם זאת גם לא זולות, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי.

מדרגות עץ נראות לרוב מיוחדות, יוקרתיות, וכמו כן מסייעות בהוספת אלמנט חמים ונעים יותר לכל בית. לפניכם כל מה שצריך לדעת על מדרגות עץ – לגזור ולשמור.

כיצד מתקינים מדרגות עץ בבית?

התקנת מדרגות עץ בבית לרוב דורשת תכנון מוקדם וקפדני, החל מגובה המדרגות הרצוי או המצוי (תקנים חדשים), העיצוב, רוחב המדרגות ועוד.

חוסר תשומת לב לאחד או יותר מהמרכיבים הללו, עלול להסתיים בהתקנת מדרגות עץ אשר אינן מתאימות לבית בעיצוב שלהן, בגודל שלהן או ברוחב שלהן. מסיבה זו, אין להקל ראש בשלב התכנון.

האם יש חשיבות לסוג העץ ממנו מורכבות המדרגות?

מדרגות עץ יכולות להיות עשויות כמעט מכל סוג של עץ : אלון, דובדבן, מהגוני ועוד, כאשר ישנם עצים הנחשבים איכותיים יותר, וישנם כאלה שנחשבים איכותיים פחות. סוג העץ הנפוץ ביותר למדרגות עץ ביתיות הינו עץ האלון, תודות לחוזקו ועמידותו. בכל מקרה, כאשר רוכשים מדרגות עץ, רצוי לוודא שמדובר בעץ מלא.

כיצד ניתן לשמור על מדרגות העץ לאורך שנים?

חשוב מאוד להבין כי בדומה לרצפת פרקט, גם מדרגות מעץ גושני, לא רצוי לשטוף עם דלי ומים, (ניתן להעביר סמרטוט לח עם חומר ניקוי, ללא אקונומיקה). בנוסף, יש לקיים פעולות תחזוקה פשוטות בכמה שנים, על מנת לשמור על העץ ועל מראהו לאורך זמן רב.

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלות שלנו.

בנוסף, מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח, ומאמינים באיכות ושירות ללא פשרות.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.


מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il

בחזרה למעלה