ברשותנו מדפים מעץ מלא בחיתוך לפי מידה מסוגי עצים שונים:

אלון מבוקע, אלון לבן, אלון אדום, אגוז אפריקאי, אגוז אמריקאי, מהגוני, מייפל, ובוק.

עוביים: 20 מ"מ /26 מ"מ /40 מ"מ

מידות: 90 ס"מ – 4.85 מטר

שימושים נוספים: שולחנות כתיבה, שולחנות סלון, קונסולות, בניית ריהוט.

מדפי עץ בשיטת "עשה זאת בעצמך"- אצלנו במחסן העצים אפשרי לחתוך במידות הרצויות, אנו חותכים את הפלטות לפי התכנון. בנוסף, ניתן לקבל ייעוץ מלא בבחירת העץ ואופן ההתקנה.

יתרונות: משקל! משקל! משקל!  מדפי עץ מלא , חזקים יותר ועמידים יותר לאורך השנים. מדפים למשקל רב.

חסרונות: מחיר יקר יותר, נשאלת השאלה האם להשקיע באיכות.

טיפים לבחירת מדפי עץ

כאשר אנו רוצים להוסיף מדפים מעץ טבעי לבית או לעסק, מומלץ לדעת קצת על הנושא לפני הרכישה והתכנון, וכאן נספק לכם את כל הידע הנדרש, על מנת לעזור לכם בתחילת הדרך.

ישנם מספר חוקים אשר נחקקו לאורך ההיסטוריה בתחום העץ והמידוף, זה לא משנה אם אתם פועלים מול נגר אישי, מחסן, איקאה ועוד מקומות אחרים אשר מספקים מדפים.

 יובש העץ - רצוי לבדוק עם מקורות מורשים של העץ אם הקורות יבשים, המידות הרצויות הן 8%-12% אחוזי לחות, חשוב לזכור כי עץ רטוב עלול ליצור "בטן" (עיוות) עם הזמן, בנוסף, עלולים להיווצר פיתולים וסדקים בלוחות העץ.

התקנה - רצוי לשאול על אופן ההתקנה בכל מקרה את הספק, לפעמים בלוחות/קורות ארוכים רצוי להוסיף זווית כלשהי, מלבד אופן ההתקנה רצוי לשאול גם על משקל מקסימלי, אשר המדף יכול לשאת, זה תלוי בסוג העץ ומימדיו.

מחיר - מדף מעץ קשה יהיה יקר יותר, אמנם השקעה יקרה יותר, אך משתלמת ביותר עם הזמן, טווח המחירים של מדף מעץ קשה הם החל מ100ש"ח ליחידה של 1.00 מטר.

עיצוב אישי - בחרתם בסוג העץ למידוף כשלב ראשוני, אך רצוי להגיע למקום התצוגה ולהתרשם ממנו כולל וללא צבע מוגמר, חשוב לזכור כי ישנם מספר סוגי צבע ולקות לעץ, לכן, כאמור כדאי לבצע את הבדיקה הזאת.

מה המיקום המומלץ למדף ?

מדפים משמשים לאכסון וסידור הפריטים, אך בנוסף ישנו אפקט נוסף של עיצוב הבית, לפעמים אנו נאלצים להתאים ולשלב אותם לפי העץ הקודם בו הוא ממוקם, ולעיתים אנו מחדשים.

מדפים מעץ אפשרי למקם כמעט בכל מקום: בשירותים, במטבח, במקלחת, חדרי שינה, מחסן ועוד, חשוב לציין כי ישנם סגנונות שונים כגון: מדף צף, מדף סטנדרטי, מדף ססגוני, מדף עץ טבעי ואינספור עיצובים.

מה ההבדל בין מדף עץ גושני למדף עץ בוצ'ר ?

 .המון אנשים שמגיעים אלינו, שואלים: "מה ההבדל בין מדף עץ גושני לבוצ'ר ", מכיוון שבוצ'ר עשוי עץ מלא, לכן חשוב לנו להסביר ולתת פירוט מלא.

אז ככה, מדף עץ גושני עשוי מגוש אחד של עץ, בתחילת תהליך הייצור לוקחים קורה שלמה לגודל המדף ומעבדים אותה במיוחד למידה הרצוייה, העיבוד נעשה ע" חיתוך, הקצעה ושיוף של העץ.

לעומת זאת, מדף בוצ'ר עשוי משיטת הדבקה ייחודית של חתיכות עץ שמשתלבות אחת עם השנייה, ההבדל העיקרי בינהם הוא בעיצוב השונה, אם זאת חשוב לציין כי מבחינת עמידות "במקומות מורכבים" כגון אמבטיות, הבוציר עמיד יותר, עמידות זאת מתרחשת כאשר יש הבדלי טמפרטורה קיצוניים לעץ או רטיבות ועובש.  

מדפים מקורות עץ מלא
מדפים מעץ אלון - גוון טבעי
מדפים מעץ אגוז מלא
מדפים מעץ אגוז ואלון
מדפים טבעיים מעץ
מדפי עץ מלאים
מדפי עץ מלא מוכנים
מדפי עץ אלון מלא
מדפי עץ אלון מולבן
מדף עץ אלון אירופאי

איזה עץ לבחור, צפו בסרטון!

נגן וידאו
חוזקה 1

מחסן עצים בצפון

במחסן העצים שלנו נעמוד לרשותכם בכל עת, בבחירת סוג העץ ואופן הביצוע, עם מומחים מהתחום והשראות רבות לביצוע.

אנו מגיעים לכל מקום בארץ, עם שירותי ההובלות שלנו.

בנוסף, מתחייבים לתת מחיר הוגן לכל לקוח, ומאמינים באיכות ושירות ללא פשרות.

חוזקה 2

שירות מחסן העצים שלנו

נגרים, קבלנים, אדריכלים, ועוד מספר אנשי מקצוע מגיעים אלינו כדי לקבל שירותים, לכן אם יש לכם כל שאלה, אנו נשמח לעזור ולתת פתרון.

אם יש לכם דק בגינה ואתם צריכים לחתוך אותו, במחסן העצים יש אנשי מקצוע מסורים שישמחו לעזור לכם להגיע למידות  הרצויות.

חוזקה 3

מחסן עצים לנגר החובב

במחסן עצים שלנו יש מגוון רחב של סוגי עצים, שבאמצעותם ניתן להגשים כל פרוייקט שעליו אתם חולמים,  והמחירים שווים לכל כיס.

ישנם סוגים רבים של עצים כגון: קרוליינה, אורן, אלון אדום, אלון לבן, אלון מבוקע, אגוז, מהגוני, מייפל, בוק, פופלר, אבוני, פוליסנדר, סידר, אוביצ"ה ועוד.


מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-אגוז המרכז ליבוא מוצרי עץ | Design.Code.Honor by benjo.co.il

בחזרה למעלה